سئوالات متداول خریداران

هزینه ارسال محصول در ایران به چه صورت است؟

با توجه به وارد کردن اطلاعات مربوط به محصول توسط فروشندگان در وب سایت ، امکان نظارت بر این اطلاعات وجود ندارد ، بنابراین باید کیفیت و صحت اطلاعات وارد شده توسط خریدار ارزیابی شود و سپس پول پرداخت شود و شرکت هیچ کنترلی در این روند ندارد و مسئولیت در این زمینه ندارد

تضمین کیفیت محصول برای مشتریان خارج از ایران به چه صورت است؟

کلیه محصولات خریداری شده از سایت برای مشتریان خارج از ایران قبل از ارسال در دفتر شرکت بررسی می شود و در صورت داشتن کیفیت لازم و ذکر شده در وب سایت ، برای مشتری ارسال می شود.

آیا امکان تعویض کالای خریداری شده از سایت در ایران برای مشتریان داخل ایران وجود دارد؟

در اکثر موارد و به دلیل ارتباط مستقیم خریدار و فروشنده چنانچه خریدار با فروشنده در این زمینه توافق کنند امکان جایگزینی کالای خریداری شده با سایر محصولات همان فروشنده وجود دارد و این موضوع بین خریدار و فروشنده کاملاً توافق شده است.

چگونه از زمان حراج ها و تخفیف ها و شرایط فروش ویژه مطلع گردیم؟

با عضویت در خبرنامه می توانید از کلیه زمانهای تخفیف و محصولات و مزایده های تخفیف مطلع شوید و شرکت تمام این اطلاعات را بطور مداوم برای شما ارسال می کند.

خبرنامه چیست؟

بستری که با عضویت در آن ، از کلیه اطلاعات مربوط به محصولات و انواع حراج ها و تخفیف ها و نوع محصولات تخفیف دار مطلع خواهید شد و تمام این اطلاعات از طریق ایمیل برای شما ارسال می شود.

چگونه می توان عضو خبرنامه شد؟

در پایان این فرم محلی وجود دارد که می توانید با نوشتن ایمیل و نام و نام خانوادگی خود به راحتی در خبرنامه ما مشترک شوید.

آیا تست محصول در خانه امکان پذیر است؟

بله ، اگر خریدار و فروشنده در یک شهر هستند ، این امکان برای اکثر فروشندگان وجود دارد که فرش مورد نظر را در خانه خریدار و به صورت رایگان به شما نشان دهند و می توانید با خیال راحت فرش را خریداری کنید.

هنگامی که خریدار خارج از ایران پس از خرید اعلام انصراف از خرید نماید روند بازگشت پول خریدار به چه صورت است ؟

هنگامی که خریدار فرش را برگرداند ، پس از ورود فرش به دفاتر شرکت ،مبلغ پرداخت شده توسط خریدار با کسر هزینه ارسال اولیه برای خریدار ارسال می شود. این بین 10 تا 15 روز کاری است.

مراحل برگشت فرش چیست؟

پس از دریافت فرش توسط مشتری و در صورت امتناع مشتری از خرید فرش ، 7 روز فرصت دارد تا مرجوئی فرش را اعلام کند و این کار با ارسال ایمیل به شرکت انجام می شود.

اگر محصول مورد نظر خریدار در دسترس نبوده و فروخته شده باشد چه اتفاقی می افتد؟

با توجه به تعداد زیاد فروشندگان و امکان فروش محصولات وب سایت در مکان های دیگر و امکان خرید این محصول توسط سایر مشتریان ، این امکان وجود دارد که محصولات منتخب توسط خریدار در حال حاضر در دسترس نباشند. در این حالت شرکت محصولات مشابه را از فروشندکان دیگر به خریدار پیشنهاد می کند

آیا می توان چندین فرش را با هم برای خرید انتخاب کرد؟

بله ، می توانید بیش از یک فرش را انتخاب کنید ، که در کاهش هزینه های حمل و نقل بسیار مؤثر است و کل مبلغ پرداخت شده توسط خریدار را کاهش می دهد.

آیا خرید چند محصول از چند فروشنده و دریافت آنها در یک بسته امکان پذیر است؟

بله ، شرکت محصولات منتخب شما را از فروشندگان مختلف در دفتر شرکت جمع آوری کرده و آنها را در یک مجموعه برای شما ارسال می کند که در کاهش هزینه خریدار بسیار مؤثر است.

آیا خرید و ارسال محصول به آدرس دیگری غیر از آدرس خریدار امکان پذیر است؟

بله ، آدرس خریدار و آدرس تحویل محصول جداگانه است و خریدار می تواند محصول را به هر آدرسی که می خواهد تحویل بگیرد.

آیا محصولی که در خارج از ایران خریداری شده تست شده و کیفیت آن بررسی می شود؟

بله ، کلیه محصولات سفارش داده شده در خارج از ایران ابتدا در دفتر شرکت بررسی می شود و سپس ارسال می شود

آیا می توانید درخواست تخفیف برای محصولاتی که تخفیف در وب سایت ندارند را داد؟

در برخی موارد ، بله ، مشتریان می توانند با درخواست چک محصول ، از فروشنده درخواست تخفیف کنند.شرکت این درخواست را با فروشنده مطرح کرده و جواب را به اطلاع خریدار می رساند

آیا خرید محصولات به صورت عمده تخفیف بیشتری دارد؟

بله ، اگر محصولات در مقادیر زیادی خریداری شوند ، در هزینه ارسال و در قیمت اولیه محصول مؤثر خواهند بود و می توان با فروشنده مذاکره کرد.

چنانچه سئوال دیگری دارید در کادر زیر نوشته و ارسال کنید

برای عضویت در خبر نامه ایمیل خود را وارد و برای ما ارسال کنید